שירותי פרסום

פרסום וטיוב נראות במנועי חיפוש (SEO- Search engine optimization)
קידום אתרים במנועי חיפוש (קרוי לעתים גם קידום אורגני או פרסום אורגני) הוא מגוון הפעולות המתבצעות במטרה לשפר את מיקומי דפיו של אתר אינטרנט בתוצאות החיפוש של מנועי החיפוש לביטויי החיפוש הנשאלים על ידי שוקי היעד של האתר, עד להשגת אותם מיקומים בצמרת תוצאות החיפוש שיניבו תוצאות מסחריות או אחרות שמצדיקות את ההשקעה בקידום האתר.
אנו מספקים שירותי SEO יעילים על ידי שימוש באמצעים שאותם מעמידים שרתי מנועי החיפוש הגדולים בעולם לטובת קידום אתרים. ללא מניפולציות מיותרות. 
 
פרסום באמצעות שיתוף באנרים
אתרים שהוכנסו לאינדקס תג על ידי בעליהם יכולים להצטרף לשירות פרסום באמצעות שיתוף באנרים בין האתרים השונים המופיעים באינדקס תג. הפרסום מופיע באתרך באמצעות סקריפט ייעודי שתפקידו משיכת באנר אקראי מתוך רשימת המפרסמים האחרים באינדקס תג. תוכל לבחור את סוגי הבאנרים אותם תסכים להציג באתרך על פי קטגוריות בחירה. ולמנוע מסוגים אחרים להופיע באתרך.
 
פרסום באינדקס תג
תוכל להציב באנרים במיקומים שונים באינדקס תג במסלולים שונים לפי בחירתך.


לפרטים נוספים ניתן ליצור איתנו קשר באמצעות השארת הודעה כאן

או באמצעות הטלפון או באמצעות טלפון: 04-6709469   04-6750703
 


 
אתר מומלץ
הידען
הידען הוא אתר התוכן המוביל בישראל בתחום המדע והטכנולוגיה. לאתר ותק יוצא דופן של למעלה מ-11 שנות פעילות, והוא מציע לגולשיו מאגר מידע מקיף ונרחב של למעלה מ-10,000 כתבות, מאמרים, ראיונות, סיקורים תקשורתיים בארץ ובעולם וחדשות המתעדכנות מידי יום. 
יום ד,25/06/08 http://www.hayadan.org.il/
הוסף הערה בקרת תוכן

אירועי היום
חוה"מ סוכות (היום השני) יום רביעי י"ז תשרי תשע"ט 26/09/2018

12345...

© 1996-2018 - תג - שירותי אינטרנטMulti Domain SSL