שירות בדיקת זמינות אתר 24X7X365

אנו מספקים שירות בדיקת אתר או דפים מסויימים בו,  מסביב לשעון בכל ימות השנה, לצורך בדיקת זמינות האתר וזמני התגובה הנורמליים המתקבלים ממנו. וזאת על מנת לספק לך אתרעה מיידית במקרה בו האתר אינו מגיב במהירות הנורמטיבית שנקבעה או חלילה, אינו מגיב כלל. הבדיקה מבוצעת במקביל ממספר מוקדים ברחבי הגלובוס בפרקי זמן משתנים ובתדירות לפי הצורך ולפי העדפותיך.

מטרת השירות לספק תמונה מלאה של זמינות אתרך ולהתריע במידה והאתר אינו מגיב או שפעילות חריגה כלשהי גורמת לזמני תגובה ארוכים מהרגיל. במקרים בהם מתגלה חריגה, תקבל דיווח על ידי מסרון ובדואר אלקטרוני עם פרטי האירוע. בכל שעה מהשעות שבחרת. ההודעה יכולה להישלח במקביל למספר נמענים לפי בחירתך. במידה ותרצה, תוכל לקבל גם דיווח טלפוני ממוקד הבקרה.

דיווחים

את הדיווחים תקבל במסרונים (הודעות SMS) ובהודעת דואר אלקטרוני בכל פעם שתזוהה חריגה מהנורמה שנקבעה. כמו כן, תוכל לעקוב אחר דיווחי הבקרה בממשק אישי ייעודי מותאם למובייל,  שיאפשר לך לעקוב אחר הבדיקות שבוצעו ותוצאותיהן. תוכל לכייל את המדדים לאתרעה ולקבוע את ספי האתרעה לפי צורך או לתת לנו לעשות זאת עבורך.

התנסות ללא התחייבות

על מנת לעמוד על איכות השירות, אנו מאפשרים לך התנסות לחודש ימים ללא התחייבות וללא עלות. על מנת להפעיל את השירות מלא את פרטיך בטופס, לאחר אישור המנוי, השירות יופעל מיידית לאחר בדיקת הבעלות על האתר ואישור הודעת הדואר על ידך. לאחר מכן תוכל לקבוע את תדירות הבדיקות, את ימי הבקרה ואת שעות הבדיקות. לעצור ולהתחיל את השירות לפי צורך ולצפות בדוחות מלאים אודות זמינות אתרך.

לתמיכה ולסיוע ניתן ליצור איתנו קשר באמצעות השארת הודעה כאן

או באמצעות הטלפון או באמצעות טלפון: 04-6709469   04-6750703
 
מחירון שירות בדיקת זמינות אתרים
חודש אחד₪ 100.00
תלת-חודשי₪ 270.00
חצי שנתי₪ 500.00
שנתי₪ 1,000.00
התנסות לחודש₪ 0.00

להתנסות חינם לחודש אחד ללא התחייבות מלא את פרטיך בטופס

כתובת אתר
שם ומשפחה סלולארי
דוא"ל
שפת דיווח שם משתמש סיסמה
תנאי הצטרפות קרא בעיון את הסכם השירות לפני ההצטרפות
© 1996-2019 - תג - שירותי אינטרנטMulti Domain SSL