1. ראשי
  2. אודות

אודות תג שירותי אינטרנט

תג  -בית תוכנה המתמחה בפיתוח מערכות מידע ותוכנות ייעודיות גדולות ומורכבות בסביבת הפיתוח של Microsoft.  שירותי אחזור מידע ואיסוף נתונים מרחבי האינטרנט ומערכות מורכבות ורגישות מרובות משתמשים. טיוב מסדי נתונים גדולים ו-Big Data. שירותי חיווי וחקירות סייבר מורכבות. שירותי בדיקת אתרים (עומסים, חדירות, UX/UI) ושירותי הסבת מערכות מידע פנימיות גדולות לסביבת אינטראנט/אינטרנט.

תג שירותי אינטרנט הוקמה רשמית בשנת 1996. 
את מנוע החיפוש תג בעברית פיתחנו בשנת 1995 עם כל מגבלות השפה שהיו אז (היפוך אותיות ומשפטים). ומאז ועד היום תג אוספת ומקטלגת את אתרי האינטרנט באינדקס. חשוב לנו שהאינטרנט ימשיך להתפתח ושתכנים חדשים ייכנסו ולא רק באמצעות הרשתות החברתיות וחברות מפרסמות אלא באמצעות הוספת אתרי תוכן וידע. 
למרות שמנוע חיפוש אחד ניטרל את רוב מנועי החיפוש האחרים. (נשארו כ-12 מנועי חיפוש עולמיים ראשיים ו -1 ישראלי) אנו נמשיך לאסוף ולהציג את האתרים הישראליים והיהודיים בצורה שוויונית.

בימים אלה אנו מטייבים מנוע חיפוש מונחה "בינה מלאכותית", למעשה זהו אלגוריתם ML נוירוני (Machine Learning). הלימוד מתקדם בצעדים קטנים אבל בטוחים. אנו מאמינים שבסוף הלימוד יוכל לתת מענה מיטבי לחיפוש. ועד שיסתיים שלב הלמידה נמשיך ונבדוק כל אתר באמצעות מנגנון הבינה האנושית - (Human Intelligence) בו אנו בודקים כל אתר ואתר ידנית.  (וזאת למרות כל הפיוטיות המוגזמת והמיותרת שמפתחי אתרים משקיעים בכותרת לא מדוייקת  ובתיאורים מופרכים ומבלבלים הפוגעים בקידום האתר וקוברים אותו בסיווג לא מתאים  כאילו שהשפה העברית לא קשה מספיק לניתוח מכונה עם ריבוי המשמעויות וההטיות לכל מילה זכר נקבה, יחיד ורבים וכפל המשמעות של משפטים.  לא ברור לי אם מתוך חוסר מקצועיות או סתם עצלנות, חלק ממפתחי האתרים מתעלמים כליל מהצורך בהוספת מטא-תגים ומפת אתר עבור מנועי החיפוש לעתים מדובר בחברות הבונות אלפי אתרים הסובלים כולם מאותן בעיות דבר הגורם לאתרים אלה להיזרק לערימת הזבל של סריקה "במועד מאוחר יותר" ומדורגים בציון גרוע מבחינת אלגוריתם הסריקה והמיפוי).  

ועוד הערה הנוגעת לאבטחת מידע: מניעת סריקת אתרים על ידי מערכות "הגנה" טיפשות שמונעות סריקה גורפת של אתרים בכל הפורטים, מזיקה לבעלי האתרים ולחשיפתם של האתרים למנועי החיפוש העולמיים. לכל ספיידר של מנוע חיפוש יש מזהה וכתובות IP וכל מערכת IDS או IPS חכמה, יודעת לזהות דפוסי חדירה וסריקות עוינות. אז השקעתם בבניית אתר מעולה, עיצוב ותכנים משובחים אבל שירות האירוח של אתרכם חוסם את הספיידרים - אז יש לכם אבן צבעונית ויפה אליה אף אחד לא יכול להגיע כי אין לה נוכחות ברשת. 

למנהלי אתרי אינדקסים בתחומים השונים (לא בלוגים, לא מקדמי אתרים ולא רשימות מומלצים הפוגעות באתרים האחרים):  ניתן לקבל, כמובן לאחר בדיקה, רשימת אתרים ישראליים בדוקה ומסוננת המכילה כתובת, כותרת, תיאור (אם קיים) וקטגוריה - בתחום העיסוק של האינדקס שלכם. על ידי פנייה אלינו בטופס בקשה כאן.

כל המידע אודות האתרים נאסף מרחבי הרשת ולתג אין השפעה על סוגי המידע ונכונות הפרטים המופיעים באתרים. יש להפעיל שיקול דעת באשר לאמיתות המידע ולאמינות הפרטים המופיעים באתרים. תג מבצעת רק סיווג קטגוריאלי של האתרים ואיתור מילות מפתח באמצעות אלגוריתמים ייעודיים ובחינה ידנית אקראית של האתרים. אם נתקלת באתר זדוני, מטעה או בעל כוונות פליליות אנא פנו אלינו והודיעו לנו על כך ואנו נפעל כדי להתריע ולהזהיר אחרים מפניו.

לפרטים נוספים ניתן ליצור איתנו קשר באמצעות השארת הודעה כאן

או באמצעות הטלפון:  04-6750703


X
מאות חטופים על ידי החמאס
52
ימים
:
03
שעות
:
58
דקות
:
28
שניות