1. ראשי
  2. הוסף אתר

כתובת אתר
שם אתר
תיאור אתר
מילות מפתח
sitemap.xml
בחר קטגוריה ראשית ומשנית
 
חפש קטגוריה

תנאים

הוספת אתרים למנוע החיפוש תג

מנוע החיפוש תג, מיועד עבור אתרים ישראליים,או אתרים בעלי זיקה לישראל בכל השפות. 

השירות הוא בחינם.  יחד עם זאת ישנם מספר תנאים והגבלות:
אנו לא מאפשרים הכנסת אתרים בעלי תכנים פורנוגרפיים, גזעניים, מפרי כל דין, או אתרים המכילים קוד עוין או מזיק. יחד עם זאת אנו שומרים לעצמנו את הזכות למנוע הכנסת אתרים חדשים למנוע החיפוש תג, אשר לדעתנו אינם ראויים. מבלי שנצטרך להסביר מדוע.
כל נסיון לבצע מניפולציות על שירות זה , ו/או לגרום הפרעה או שיבוש יגרום להסרתו המיידית של הקישור וכל אתר נוסף הקשור למבצע המניפולציה מבלי למנוע מאיתנו את הזכות לתבוע בגין נזקים אשר לדעתנו נגרמו כתוצאה מפעולות אלה. 

הקישור לאתרך יתווסף למנוע החיפוש מתוך תוצאות הסריקה של הדף הראשי באתרך. המנוע יימשוך את המטא-תגים (Meta Tags) עבור הכותרת, תיאור ומילות המפתח. שני המטא-תגים הראשונים הם חובה.
במידה ולא יימצאו מטא-תגים אלה, לא ניתן יהיה להוסיף את האתר למנוע החיפוש.
לאחר שהאתר ייבדק ויימצא מתאים לתנאים שצויינו לעיל, הוא יופיע בדף "אתרים חדשים" ובקטגוריה שבחרת (אלא אם ה-AI יחליט אחרת).
במידה וברצונך לעדכן את פרטי האתר, עדכן את המטא תגים בדף הראשי, בדיקה על ידי לחיצה על לחצן "בדוק שוב" ולחיצה על "עדכון פרטי אתר" תעדכן מיידית את פרטי האתר כפי שהם מופיעים במטא-תגים בדף הראשי של האתר שלך.

אם תהליך משיכת פרטי האתר לא הצליח, אל דאגה, כתובת האתר תיבדק ואנו  ננסה למשוך את הפרטים באמצעים אחרים. 

על מנת למחוק את הקישור לאתרך מתוך מנוע החיפוש תג, יש לשלוח אלינו מייל מכתובת 
דוא"ל עם שם הדומיין, לאחר אימות זהותך כבעלי או מפתח/ת האתר, יימחק האתר ממנוע החיפוש תג.

לידיעתך: מנוע החיפוש תג בודק את זמינות האתר מידי פעם ואת התגים האלה בדף הראשי: Title, Description, Keywords חשוב להקפיד שתגים אלה יכילו את הכותרת המדוייקת של האתר ללא סימנים מיוחדים ושהכותרת והתיאור ימצו את תכולת האתר ככל האפשר. מילות המפתח יאפשרו להתאים את הקטגוריה באינדקס.
סריקה מלאה מתבצעת גם על דפי האתר על פי קובץ מפת האתר sitemap.xml הנמצא בספרייה הראשית באתרך. ועל פי הרישום במפת האתר,  מנוע החיפוש תג ייסרוק את הדפים לפי המופיע במפה ובמועד שצויין לכל קישור. במידה ומאפייני אבטחת מידע של השרת המארח יהיו קשיחים מדי וימנעו את הסריקה ניתן יהיה להגיע לאתרך רק באמצעות הכותרת, התיאור ומילות המפתח שסיפקת.
ל"מקדמי אתרים": הוספת מילות מפתח ותגי חיפוש לא רלוונטיים מיותרת, אלגוריתם AI מסנן את התגים הלא רלוונטיים. 
כדי לבדוק אם האתר שלך ייסרק או לא, יש לשים לב לחיווי אודות קיום  sitemap.xml בתוצאות הבדיקה. 
במידה ואין מפת אתר, ניתן ליצור קובץ מפת אתר באמצעות לחיצה על "יצירת מפת האתר". ולשמור את הקובץ שנוצר בספריית השורש של אתרך. 

לפרטים נוספים ניתן ליצור איתנו קשר באמצעות השארת הודעה כאן

או באמצעות הטלפון:  04-6750703

X
מאות חטופים על ידי החמאס
52
ימים
:
03
שעות
:
58
דקות
:
28
שניות