1. ראשי
  2. הצהרת נגישות
תג שירותי אינטרנט פועלת ומקדמת את נושא הנגישות במסגרת החוק ורואה בלקוחות עם מוגבלות לקוחות שווי זכויות, הזכאים ליהנות מנגישות מלאה לשירותים הציבוריים אותם מספקת תג.

כחלק מפעולות ההנגשה, פעלנו להנגיש את המקום בו ניתן השירות, לרבות אתר האינטרנט שלנו, יידוע העובדים בדבר איסור אפליה והדרכה במתן שירות נגיש.

נגישות באינטרנט 
התאמות הנגישות באתר בוצעו בהתאם להתקנה 35 בתקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות) התשע"ג 2013, לתקן הישראלי "ת"י 5568 קווים מנחים לנגישות תכנים באינטרנט" המבוסס על הנחיות WCAG-Web Content Accessibility Guidelines 2.0  לרמה AA  ובכפוף לשינויים וההתאמות שבוצעו במסמך התקן הישראלי.

אמצעי הנגישות באתר:
האתר נתמך על ידי הדפדפנים הנפוצים, בגרסתם העדכנית ביותר.

הגדלת התצוגה באתר
גולשים המתקשים בראייה ומעוניינים להגדיל את התצוגה באתר, יכולים לעשות זאת באמצעות לחיצה בו זמנית על המקשים "Ctrl" ו "+" (קונטרול ופלוס). כל לחיצה על צמד המקשים הללו תגדיל את התצוגה, על מנת להקטין את התצוגה יש ללחוץ בו זמנית על המקשים  "Ctrl" ו "-" (קונטרול ומינוס).

הפעלת האתר באמצעות מקלדת
גולשים המתקשים בהפעלת עכבר יכולים לגלוש באתר באמצעות מקלדת. לחיצה חוזרת ונשנית על המקש "Tab" תעביר בין הקישורים השונים בעמוד. לחיצה בו זמנית על המקשים "Shift" + "Tab"  (שיפט וטאב) תחזיר את הסמן לקישור הקודם. לחיצה על מקש "Enter" תפעיל את הקישור המסומן.

תמיכה בטכנולוגיות מסייעות 
אתר זה הינו אתר נגיש המותאם לצפייה גם לאנשים עם מוגבלות ראייה או עיוורים ומאפשר תמיכה בתוכנת קריאת מסך. על מנת לוודא את נגישות תוכן האתר, נבדק האתר באמצעות תוכנת קורא מסך NVDA .

רכז נגישות
כחלק מפעולות ההנגשה מינתה תג רכז נגישות אליו ניתן לפנות בכל שאלה בנושא הנגשת השירות. במידה ומצאתם באתר האינטרנט שלנו מידע שאינו נגיש לרבות תמונות, מסמכים, טבלאות מצגות וכו' ו/או במידה וברצונכם לקבל מידע ו/או עזרה, הנכם מוזמנים לפנות אל רכז הנגישות שלנו לפי הפרטים הבאים: 
 דואר אלקטרוני  services@tag.co.il ו/או בטלפון 04-6750703 

פרסום הצהרת הנגישות
הצהרת הנגישות עודכנה ביום: 19/08/2023

הצהרה זו נעשית למען הזהירות בלבד ואין בה כדי להודות בתחולה של הוראות דין כלשהן.

X
מאות חטופים על ידי החמאס
52
ימים
:
03
שעות
:
58
דקות
:
28
שניות